Kelionės į Egiptą įspūdžiai

Sveiki, noriu pasidalinti nebrangios kelionės į Egiptą įspūdžiais.

Pirmiausia reikėtų vis dėlto apsispręsti, kokių atostogų norėtumet: ar aktyviam keliavimui po šią unikalią šalį, ar tik lepintis saule, kuri tikrai suteiks tokią galimybę, ar pasirinksite deginimąsi po paplūdimio skėčiu, kaskart atiduodant dalelę laiko ir jūrai. Šalia tokių keliautojų, kuriems svarbiausia lepintis Raudonosios jūros malonumais, arba tik rūpintis įdegiu, kurį „sureguliuoti“ gan sudėtinga, jei neatkreipi dėmėsio į to deginimosi trukmę atviroje erdvėje. O tai yra labai svarbus momentas, nes spalvą galite pakeisti ir per vieną dieną, bet ta viena diena ir jus pavers kepsniu. O tokių yra visada, ypač pirmą dieną atėjus į paplūdimį. Neužmirškite, kad vis dėlto atvykote net savaitei ar ilgiau.
Visa kita galima priderinti prie Jūsų atostogų biudžeto ir nuotaikos. Viešbutis yra reikalinga vieta pernakvoti, pavalgyti ir įsisukti į vakaro pramogas. tačiau prabangus viešbutis nebūtinai yra sėkmingų atostogų garantas. Puikiai pailsėti galite ir ekonominės klasės viešbutyje. Tiesiog nepamirškite, jog viskas priklauso nuo nuotaikos ir šiokių tokių namų darbų. Jei pirmą kartą keliaujate į šią nuostabią šalį – priimkite ją tokią, kokia ji yra. Juk egiptiečiai neatvyksta į Lietuvą mokinti vietinių kaip gyventi ir elgtis. Nesklandumai kelionės metu – tai irgi išsprendžiama. Galite pats nuspręsti, ar esate svečias šioje šalyje, ar esate visažinis ir už vidutinės klasės apgyvendinimą tikitės 5* kokybės. Bet kurio viešbučio personalas stengiasi, kad Jūsų viešnagė būtų malonus susitikimas su Egipto gyventojais. TAD PIRMYN į nuostabią, turtingą savo istoriniu paveldu, šalį!
Man asmeniškai (kadangi jau ne pirmą kartą buvau Egipte) teko apsigyventi tiek kuklesniame, tiek ir brangesniame viešbutyje. Taip, būna nesklandumų ir su skrydžiais, ir su pervežimais – tai reisas vėluoja, tai ekskursija ilgiau užtrunka ir t.t. Šioje kelionėje pasisekė regėti unikalų reiškinį: didelę smėlio audrą, kuri privertė mus ne kartą išgirsti pranešimą „skrydis atidedamas“ ir taip 3 kartus, kol iš oro uosto pervažiavome į prabangų viešbutį, kuriame praleidome naktį ir jau ryte, po nakvynės ir puikių pusryčių, išvykome i oro uostą ir sėkmingai grižome į Lietuvą. Manau, kad TOKIĄ SMĖLIO AUDRĄ nedaugeliui yra tekę pamatyti. Galiu tai įvardinti nauju savo kelionių nuotykių. Ir nekantrauju patirti naujų. To paties linkiu ir Jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *