Draudimas

Keliaujant už Lietuvos ribų visada saugiau turėti kelionės draudimą, nes niekada negali būti tikras, ar iš anksto kruopščiai suplanuota kelionė praeis be nesklandumų, dėl kurių galite patirti nemažų nuostolių, kuriuos draudimo kompanija galėtų Jums atlyginti.

Planuodami kelionę Jūs nesuplanuosite to, ko neįmanoma suplanuoti. Juk negalime žinoti, koks netikėtas negalavimas užklups kitoje šalyje ar patirsite traumą ir teks kreiptis pagalbos į medikus, ar neteks keisti kelionės planų ir netikėtai grįžti atgal dėl nemalonumų namie. Kaip ir negalime būti garantuoti, jog bagažas atvyks laiku ar nepradings ir apskritai niekas nesutrukdys išvykti į iš anksto suplanuotą kelionę.

Kelionės draudimo paketas yra išties gausus – jį sudaro penki skirtingi draudimo produktai, iš kurių Jūs renkatės Jums tinkamus: medicininių išlaidų kelionėje draudimas, draudimas nuo nelaimingų atsitikimų kelionėje, bagažo draudimas ir neįvykusios ar nutrūkusios kelionės draudimas. Jau galime pasiūlyti Jums ir civilinės atsakomybės kelionėje draudimą, kuris atlygins nuostolius, Jūsų netyčia padarytus tretiesiems asmenims kelionės metu.

Medicininių išlaidų draudimas Jums atlygins netikėtas medicinines išlaidas, apturėtas netikėtai sunegalavus, patyrus traumą.

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų kelionėje Jums išmokės draudimo išmoką tapus neįgaliam ar mirus dėl nelaimingo atsitkimo.

Bagažo draudimas Jums atlygins būtinų daiktų įsigijimo išlaidas užsienyje bagažui vėluojant daugiau nei 6 val. ir, jam visiškai pradingus, prarasto bagažo nuostolius.

Neįvykusios ar nutrūkusios kelionės draudimas atlygins nuostolius, patirtus dėl netikėto neišvykimo ar kelionės nutraukimo dėl apdraustojo ar jo artimųjų sunkios ligos ar mirties, netikėtos žalos apdraustojo turtui. Taip pat išlaidas, patirtas dėl vėlavimo į tarpinį reisą.

Kelionėms Europos Sąjungoje tinka Europos sveikatos draudimo kortelė.

Kelionės draudimas – tai produktas, padedantis paversti kelionę be rūpesčių.