Apie mus

Įkurta 2008 metų 8 mėnesio 8 dieną, kelionių agentūra Gaublija išsiskiria savo ilgametę patirtį sukaupusių turizmo profesionalų komanda, sugebėjusia nuoširdžiu darbu užsitarnauti įvairių įmonių, o taip pat ir individualių keliautojų pasitikėjimą. Praėjus vos metams nuo įsikūrimo, agentūra tapo viena daugiausiai parduodančių lėktuvų bilietų Klaipėdoje.

IATA (Tarptautinės oro transporto asociacijos) akredituotos kelionių agentūros Gaublija tikslas – teikti kvalifikuotą pagalbą ir konsultacijas įvairiausiais turizmo klausimais. Darbas specialiomis pasaulinėmis rezervacinėmis sistemomis bei bendradarbiavimas su didžiaisiais Lietuvos ir užsienio šalių kelionių operatoriais užtikrina paslaugų kokybę ir operatyvumą.

Pas mus išsirinksite kelionę iš daugybės pasiūlymų ir sužinosite kaip tinkamai jai pasiruošti, kad kelionė būtų saugi, patogi ir pilna įspūdžių.

MŪSŲ KOMANDA

Diana Žulkuvienė.Įmonės Gaublija įkūrėja ir direktorė. Turizmo profesionalė, dirba nuo pat pirmųjų turizmo verslo Lietuvoje dienų. Kvalifikuota tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) specialistė.
Rašykite: diana@gaublija.lt

Sigita Paulauskaitė. Diplomuota tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) specialistė. Lėktuvų bilietų specialistė, turinti 12 metų darbo kelionių agentūroje patirtį. Suras sudėtingiausių maršrutų lėktuvo bilietus, rezervuos keltų bilietus bei viešbučių kambarius, pasirūpins vizomis.
Rašykite: sigita@gaublija.lt